Powiadamiaj o nowościach:
regulamin
rss
google
mobileman



Aktualność

Fujitsu Fujifilm XP50 – odporny aparat z jakością HD

autor: Michał Słowiński, źródło: urmobilereviews.com, dn. 10.01.2012 godz. 22:25


      Aparat powinien nie tylko dobrze działać, ale również dobrze wyglądać. Tę drugą cechę można przypisać modelowi Fujitsu Fujifilm XP50. Matryca ma rozdzielczość 14,4 megapiksela. Filmy mogą być nagrywane w trybie 1080p i jakości HD. Tryb Motion Panorama obejmuje panoramy nawet o kącie 360 stopni.


Urządzenie wyposażono w 2,7-calowy ekran LCD. Aparat wytrzymuje upadek z 1,5 metra i temperaturę -10 stopni Celsjusza. Jest też odporny na kurz i wilgoć. Producenci nie zapomnieli o czytniku kart pamięci. Warto wspomnieć też o USB. Prezentacja Fujitsu Fujifilm XP50 miała miejsce na targacg CES 2012.



dodajdo.com
Blog Widget by LinkWithin
powrot
Komentarze
Nick
Treść
Kod
Wszystkie znaki towarowe zamieszczone w serwisie są znakami zastrzeżonymi, pojawiają się wyłącznie w celach informacyjnych.