
HTC WILDFIRE S - test rewelacyjnego smartphona z Androidem dla każdego!
Test Huawei Ideos U8150 - chiński Android w natarciu
Testujemy HTC 7 Trophy Windows Phone 7 - czy Android ma się czego obawiać?
Test Lark FreeMe 7.01 - polsko/chiński tablet w akcji, czy warto?
LG Swift Plus P500 - godny następca GT540?
iPad 2 test - czy Król jest nagi?
Orange San Francisco/ZTE Blade test - HIT 2011, czy niewykorzystana szansa debiutanta?
Motorola DEFY/JORDAN TEST - rewelacja, czy kompletny niewypał?
Samsung Galaxy Tab P1000 - test pierwszego markowego tabletu z Androidem 2.2 Froyo
Samsung Galaxy S i9000 test - czyli Android w wersji Premium

Najciekawszy model zaprezentowany podczas targów CES 2012 to:

-
SEUS Version: 2.11.12.5 lub nowsza
dn. 23 marzec 2012 -
SAMSUNG KIES
dn. 16 marzec 2012 -
Samsung PC Studio 3.22 HG5
dn. 13 wrzesień 2010 -
Nokia PC Suite 7.1.51.0 PL
dn. 31 sierpień 2010 -
Skype mobile Android
dn. 22 lipiec 2010 -
DroidSecurity Free - damowy program antywirusowy
dn. 17 lipiec 2010 -
PC Suite IV wersja PL
dn. 16 lipiec 2010

Becker Ready 43 i Becker Ready 43 Traffic - nowe nawigacje trafiają do sprzedaży
Becker Ready 43 i Becker Ready 43 Traffic to jedne z niewielu urządzeń w tej grupie cenowej, które zostały wyposażone we wszystkie mapy Europy wraz z trójwymiarowym widokiem terenu i realistycznym widokiem skrzyżowań w 3D. Użytkownicy nie są więc niczym ograniczeni w trakcie podróży ani zmuszeni do kupowania dodatkowych map. Dzięki zastosowaniusilnika (benzynowy lub diesel). W oparciu o zużycie danego paliwa w mieście i poza nim urządzenie oblicza najbardziej efektywną drogę. zaawansowanej grafiki oraz nowego antyodblaskowego ekranu mapy są dużo bardziej czytelne. Natomiast do trasy ekonomicznej dodano opcję wyboru
Ulepszono również hardware urządzeń. Dzięki funkcji Becker EcoPower włącza się i wyłącza automatycznie przy podłączeniu do zasilania. System ochrony baterii wprowadza urządzenie w stan uśpienia. Powoduje to zmniejszenie zużycia baterii i umożliwia natychmiastowy start urządzenia.
Ważną funkcją dla osób podróżujących po Europie, szczególnie na długich trasach jest TMC. Becker Ready 43 Traffic został wyposażony w bezpłatny kanał wiadomości o ruchu drogowym, który funkcjonuje w wielu krajach. Nowością jest możliwość sprawdzenia informacji o zatorach na wybranej trasie na wyświetlanej mapie okolicy.
Oba urządzenia zawierają też pełny pakiet gwarancji: 45-dniową gwarancję najnowszych map, 2-letnią gwarancję serwisową oraz promocję na zakup subskrypcji aktualizacji map w ciągu 30 dni od pierwszego użycia. Więcej informacji dostępnych jest w internetowym sklepie Becker MyXtras.
Specyfikacja techniczna:
- Procesor: 400 MHz,
- Dotykowy, antyodblaskowy ekran 4.3 cala o wysokim kontraście
- Rozdzielczość 480x272
- Odbiornik GPS: SIRF III InstantFixII
-Pamięć wewnętrzna: 2GB
- Kanał wiadomości o ruchu drogowym TMC
- Zasilanie z gniazda zapalniczki 12-24 V,
- Bateria litowo-jonowa (do 3,5 h pracy)
- Czytnik kart micro SD
- Gwarancja: 24 miesiące







